Nowy Cool Server

NOWE IP 46.175.233.150

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#31 2011-08-02 17:01:26

flugsik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Tu Piszecie Podania do White Listy

nick w grze :Flugsik
Ile lat :13
czy mamy ci zaufać :Jasne,czemu nie nie niszczę nic co nie moje bo nie mam po co,żadnej frajdy mi to nie daje
co będziesz robił na servie :Oczywiście będę się bawić budować na działkach budowle które mi wejdą do głowy
i czemu mamy cie dodać DO WL :Ponieważ nie jestem jakimś tam debilem żeby kogoś wkurzać rozwalać domy itp. chciałbym byc tutaj tylko po to aby sprawiać sobie przyjemność i innym na tym servie.

PRZYJENTY!!

Offline

 

#32 2011-08-02 17:17:16

eryk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Tu Piszecie Podania do White Listy

Nick w grze :eryk
Ile Lat : 15lat
Czy mamy ci zaufać : Tak. Nic nie psuje ,Nie kradnę , Nie lubię złodziei
Co będziesz robił na serwie: będę zarabiał , budował , kopał , bawił się , zapoznawał się z innymi graczami
Czemu mamy dodać cię do WL:  ponieważ chciałbym zapoznać się z innymi graczami zainteresowanymi tą grą , jestem pomocny , miły ,lubię gdy na serwerze jest miła atmosfera wtedy się fajnie gra
[Mam nadzieje że pozytywnie rozpatrzycie moje zgłoszenie]

PRZYJENTY!

Offline

 

#33 2011-08-02 17:46:17

flugsik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Tu Piszecie Podania do White Listy

jestem przyjęty ale  dalej pisze że nie jestem na liście

Offline

 

#34 2011-08-02 18:20:00

rudy444444

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tu Piszecie Podania do White Listy

nick w grze : JJZEMAN
Ile lat : 16
czy mamy ci zaufać : tak mozna mi zaufac bo wiem jak ktos mi rozwalał domek na moim serwie niemiałem wtedy pluginow a grało 10osób i podpalili i zostało mi nic:(
co będziesz robił na servie : na serwie bede budował nowe (niekopiowane) budowle które niektórym może wpadną w gust a z czasem moze wspomoge serwer
i czemu mamy cie dodać DO WL : chciałbym grać na serwerze ponieważ jest to dobry serwer i chyba jedyny który ma tak zgrane mody czy to pluginy a najlepsza jest KASA:) bo można sobie kupować sprzedawać i takie inne:) prosze dodac mnie na white-liste:) błagam szybko bo mój kolega juz jest wpisany a ja jeszcze nie:(PRZYJETO

Ostatnio edytowany przez rudy444444 (2011-08-02 21:36:17)

Offline

 

#35 2011-08-02 18:23:37

ozi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tu Piszecie Podania do White Listy

nick w grze ozi
lat 10
zaufajcie mi jestem mily  sprawiedliwy i kulturalny  i nigdy nie uszukuje
na servie bede pomagal rozmawial zwiedzal pisal itp oprócz kradnienia nigdy nie kradne
dodajcie mnie poniewaz nie mam nic co robic moze razem zbudujemy cuda
to ze mam 10 lat nie znaczy ze mam słabą wyobraźnie

PRZYJENTY!

Offline

 

#36 2011-08-02 18:27:44

dudaPL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tu Piszecie Podania do White Listy

nick w grze :dudaPL
Ile lat:14
czy mamy ci zaufać:TAK poniewasz nie mam zamiaru zabijać innych bo wiem jak to denerwuje nie bede tez podpalal budynkow poniewasz kiedy gralem na swoim serweze z kuzynem kuzyn ciagle mi podpalal itp ...
co będziesz robił na servie:dawał fajne pomysły pomagał w realizacji
i czemu mamy cie dodać DO WL:poniewaz bardzo mie sie podoba atmosfera na serweze i to jest chyba najlepszy serwer na jakim gralem
PRZYJETO

Offline

 

#37 2011-08-02 20:17:19

ProTotyp

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Tu Piszecie Podania do White Listy

nick : ProTotyp
ile lat : 13
zaufac : tak - wczesniej gralem i nic nie psułem, nie spamowalem i przestrzegalem regulaminu
co bede robil : Będe postarał się pomagać, budowac i często przebywac na serwie
czemu dodac : bo mysle ze serwer jest świetny, pomocni admini , duzo pluginów. poza tym bede go polecal innym

PRZYJENTY!

Offline

 

#38 2011-08-02 20:21:31

PMC

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tu Piszecie Podania do White Listy

Nick w Minecraft : PanMietekCreeper
Ile lat : 11
Czy mamy ci zaufać ?: Można mi zaufać nie niszczę budowli i nie używam hacków Zgłaszam osoby łamiące regulamin.
Co będziesz robił na serwerze ? : Będę  zachować spokój, budować w wyznaczonych mi terenach przestrzegał regulaminu i oczywiście bawił się.
Czemu mamy dodać cię do WL ?: Bardzo podoba mi się ten serwer, admini są fajni mogę w każdej chwili polecić serwer na moim kanale oraz kolegom z osiedla. Na serwerze jest bardzo dużo pluginów.
Bardzo prosiłbym  o przyjęcie mnie na White-list'e.

PRZYJENTY!

Offline

 

#39 2011-08-02 20:46:29

xSTALKERx

HeadAdmin

Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 1028
Punktów :   

Re: Tu Piszecie Podania do White Listy

Dodano osoby do WL

Offline

 

#40 2011-08-02 21:52:07

Dawid200208

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tu Piszecie Podania do White Listy

Nick w Grze: Dawid200208
Ile Lat: 9
czy mamy ci zaufać: Tak Oczywiscie Bo ja Nie niszcze budowli nie Spamuje itd.
co będziesz robił na servie: Budował,Pomagał Szukał Diamentów
i czemu mamy cie dodać DO WL: Jestem Uczciwy Bede Oddawal jak Przypadkiem wezne itd.

MINIMUM 10 LAT

Offline

 

#41 2011-08-02 22:06:56

sempron

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tu Piszecie Podania do White Listy

nick w grze : sempron
ile lat :  18   wiem wiem , już nie powinienem grać ale cóż zrobić xD
czy mamy ci zaufać : cóż, jak mam to powiedzieć, nie sprawia mi żadnej satysfakcji niszczenie budynków innych graczy,  obrażać innych użytkowników nie będę bo po prosu mnie to nie rajcuje (oczywiście zależy czy ktoś nie mnie mnie zacznie obrażać , bo to inna sprawa), dostosować się do regulaminu umiem, a więc myślę że tak, możecie mi zaufać.
co będziesz robił na servie  : hmmm , muszę powiedzieć szczerzę że dziwi mnie takie pytanie ale ok , a więc tak , od razu mówię że dużo czasu nie mam, przesiaduje przy minecrafcie głównie wieczorem kiedy nie mam za bardzo co robić, ale jak już będę to mogę  postarać się pomóc w budowie, lub w czymkolwiek innym, to już zależy co będzie do roboty , w kilku słowach będę starał się dostosować do potrzeby i się dobrze bawić 
i czemu mamy cie dodać DO WL : hmm.... czemu, jeśli chodzi o to dlaczego chciał bym zostać dodany to tak , szukałem serwera w którym będę mógł pograć sobie bez większych lagów, i gdzie admini są online, i grając na tym serwie wydaje mi się że jest wszystko w porządku , jak nie lepiej a czemu macie mnie dodać ,to przepraszam ale nie umiem odpowiedzieć na pytanie bo go troszkę nie rozumiem xD
PRZYJETO

Offline

 

#42 2011-08-03 08:35:06

Pro100

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 12
Punktów :   -6 

Re: Tu Piszecie Podania do White Listy

nick w grze :Pro100
Ile lat:12
czy mamy ci zaufać: Tak.Dlaczego ja nie debil który niszczy i wogóle nie daje mi to frajdy. Zgłaszam graczy łamiący regulamin.I będę przeestrzegał regulamin.Nie będę Spamowac.
co będziesz robił na servie Szczególnie się bawić kopać w kopalni budować pomagać poczotkowym i pracowac.I co będę mogł.
i czemu mamy cie dodać DO WL Bo, to świetny  serwer dla mnie najlepsze Szczególnie dlatego że on długo stoi i ma fajne pluginy. Fajni admini np: cz4cha,sidor,lichy

Ostatnio edytowany przez Pro100 (2011-08-03 12:45:36)

Offline

 

#43 2011-08-03 10:25:08

karol78722

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Tu Piszecie Podania do White Listy

To podanie na mojego brata !
Imię:Krystian
Lat:17
nick w grze:ELPOLACO
Czy mamy ci zaufac :Morzecie mi zafuac . Nie rozwalam domow hotelow jak inni poto aby zdobyc gombke
Co będe robil na servie: Wruce do budowy mojego sklepu napewno . I będe kopal diamenty
Czemu mamy cie dodac do WL: Dlatego ze chce grac na tym servie i zarabiac kase zeby zrobic sklep. PROSZE O POTWIERZENIE!

ODRZUCONO ZA MALO INFO!

Offline

 

#44 2011-08-03 11:50:15

filoxd

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Tu Piszecie Podania do White Listy

nick w grze: Filoxovyy
lat: 12
Czy mamy ci zaufać: Nie Rozwalam nie wyzywam 100 % kultura.
Co bedziesz robił na serwie: Podejmę się pracy Górnika i będę kopał minerały.Jak komuś by zabrakło bym chętnie pożyczył jakbym miał
Czemu mamy cie dodać do WL: Lubie grać na multiplayer i jestem pomocniczy pomagam tyle ile umiem jestem ogarniętą osobą i nie niczy niczego.
PS. Serwer jest super widziałem na Filmiku na YT. Pozdrawiam wszystkich.

Ostatnio edytowany przez filoxd (2011-08-03 17:37:28)

Offline

 

#45 2011-08-03 11:51:01

dragon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Tu Piszecie Podania do White Listy

nick w grze: maks510
ile lat: 11
Czy mamy ci zaufać: Tak bo nie będę nikomu niszczył domów
Co będziesz robił na serwie: Budował domy, kopał w kopalni, i dbał o serwer
Czemu mamy dodać cię do WL: Bo to jest mój 5 serwer i ten jest najlepszy i najbardziej zadbany.
P.S. są tu najlepsi admini

PEZYJENTY!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl